News

‘The Secret Circle’ Cast : Which Hot Character Do You Love Most?

20. října 2011 v 18:18 | Véja
'The Secret Circle' má dost sexy herce a herečky! Kterou postavu ze seriálu miluješ nejvíce?
TSC již mělo svou velkou premiéru a nová CW show se takřka přes noc rozšíla natolik, že oní mluví celé město. Entertainment Weekly vzalo tyto čtyři stills fotky čaroděje a čarodějek, na kterých mimochodem vypadají úžasně, a my bychom chtěli (stejně jako Entertainment Weekly) vědět, která je vaše nejoblíbenější postava!
Čtyři hlavní charaktery se vám tu předvedli v tmavých barvách při focení nových promo fotek z seriálu. Cassie nebude dlouho vypadat jako nevinná nová holka se stydlivýma očima. Sladká Diana má - troufáme si říct - nesmělý pohled s jejím známým úsměvem. Adam není nic jiného, než kluk s vážným a pronikavým pohledem a Fayin obličej ukazuje, že je jako vždycky připravena na potíže.
Takže my chceme vědět, která postava je vaše nejoblíbenější a vryla se vám do srdce! Piště do komentářů, kdo je Váš nej!

Jessica Parker Kennedy Tells Hollywood Life That “Jake is a really great character.”

20. října 2011 v 18:09 | Véja
Je tu nový kluk, který přijel do Chance Harbor a jeho jméno je Jake Armstrong, je to Nickův starší bratr, kterého hraje Chris Zylka. Jessica Parker Kennedy, která hraje Melissu Glaser si popovídala o nováčkovi s Hollywood Life.

"Jake je vážně bezvadná postava," řekla Jessica. "Je záhadný a sexy a cool a je to zlý kluk." To jsou čtyři super vlastnosti, ale ty platí také na Melissina drahého zesnulého, Nicka. To znamená, že budou mezy Melissou a Jakem létat jiskry - jenže Jake byl Fayin (Phoebe Tonkin) ex-přítel.

"Je to určitě Melissyn typ," dodala Jessica. "Ale to je typ každé holky, vážně. Kdo by neměl rád sexy cool zlé kluky?"

Zní to, jako by měla Jessica dost zábavy při pracování s Chrisem jako Melissa a Jake.

Chris je jeden z mnoha gentlemanů, které jsem v životě potkala," řekla. "Je vážně sladký - velmi vyspělý, velmi laskavý a je to velký pesimista ohledně jeho rpáce. Je velmi, velmi dobrý v tom, co dělá. My všichni jsme nadšení z toho, že s ním můžeme pracovat."

Spoiler Chat: Get Scoop

20. října 2011 v 17:38 | Véja
secret_circle: Secret Circle zajímavosti?
Připravuje se více informací o Starších (generaci mrtvého dědečka Faye)! "Starší přijdou velmi brzy myslíme. Líbí se nám nápad Starších, protože v nějakých bodech Dawn (Natasha Henstridge) a Charled (Gale Harold) mají odpovědi pro někoho a tím někým jsou Starší," řekl výkonný prezident Andrew Miller. "Nemůžete mít město s mrtvými těly, které se hromadí a ostatní si toho mohou všimnout. V našem případě budou Starší ti, kteří si toho budou všímat jako první."

My2cats: The Secret Circle, Charles zabil Nicka...jak ho tento čin změní a jak to změní jeho vztah s Dawn?
Nickova (Louis Hunter) smrt změní téměř všechno, včetně důvěry, pro naše (snad) ďábelské důo. "Jak jdeme dál, představa následků je nejen pro děti, ale i pro dospělé," řekl Miller. "Důsledky činů Charlese a Dawn budou obrovské emocionálně, protože to změní jejich plány v jiném světle a položí jim to otázku, co to dělají a můžou se cítit jiní jeden od druhého a to způsobí mnohem více problémů."

Ashley v San Diegu: The Walking Dead - O MŮJ BOŽE! Je - vy víte kdo - mrtvý?
Nechceme nic prozradit, řekněme jen, že pokud máte alegii na lidi, jste v bezpečí, když jíte srnčí guláš, zatím. Je tu jedna kladná strana, jejíž výstřel slyší celý svět: Shane se drží kolem. "Má novou misi," řekl nám Jon Betnthal, "nový důvod proč zůstat - nový důvod ukázat se."

Phoebe Tonkin: Just how bad is Faye?

4. října 2011 v 20:09 | Véja
Pokud dvě sezóny 'The Vampire Diaries' nic nedokázali, je to proto, protože je dobré být špatný. Phoebe Jane Tonkin z 'The Secret Circle' odpověděla na naše otázky, a my jsme jejími odpověďmi opravdu rozdrceni.

Její charakter, Faye, je na Chance Harbor něco jako Regina George z Gossip Girl. V epizodě minulého týdne když se jí její moc vymknula z rukou a málem zabila její spolužačku a nakonec přistoupila na to, že založí kruh - ale to, že s ní budou ostatní čarodějky a čarodějové sdílet mojí neudrží Faye při zemi dost dlouho.

Promluvili jsme si s Tonkin o tom, jak daleko můžeš zajít Faye, Fayein vztah s její ďábelskou matkou a jaké to je mít společné bydlení se spoluherečkou Britt Robertson. Čtěte dál!

Zap2it: Okay, takže my všichni říkáme o Faye, že je zlou a hrubou holkou. Jak moc je Faye opravdu zlá? Bavíme se tu jen o protivné středoškolské zlé holce, nebo je vážně nebezpečná?
Tonkin: Věc ohledně Faye se má tak, že dělá věci bez ohledu na následky. Nikdy nechce někomu ublížit nebo způsobit nějaký druh hromadného ničení, jen prostě neví, kde končí její hranice. Myslím si, že to, co jí přivede zpátky na zem do lidského levelu bude právě to, že bude dělat tyhle zlé věci, když se jí to vymkne z kontroly a potom se cítí skutečně špatně. Myslím, že to je to, co se bude zdát divákům. To, že je to holka obou charakterů. Jen prostě dělá hodně chyb. Učí se a je to o tom, že prostě bude muset ztratit své svědomí a nebo se stáhnou dolů.

E!Online Talks Secret Circle's Charles Power Addiction

4. října 2011 v 18:59 | Véja
Díky E!Online za infromaci z The Secret Cirlcle.

Gonzosgirrl: Potřebuji nějakou informaci z TSC.
Do jisté míry jsme rádi, že toto můžeme říct. Povídali jsme si s jedním z oblíbenců TSC, Galem Harodlem o jeho možnostech, že by Charles mohl mít magii (a sílu). "Myslím, že všichni mají tento problém," říká. "Je tu termín 'moc', ale tento termín má dvojče, kterí je 'problém.' Je těžké zvládnout to. Pokud se vám to nepodaří, bude vás to pronásledovat a řídit váš život." Ano, my si myslíme, že Charlesova 'malá závistosti" ho právě teď řídí.

Happy Birthday Jessica Parker Kennedy!

3. října 2011 v 17:31 | Dagi

Dnes slaví Jessica Parker Kennedy as. Mellisa Glaser své 27. narozeniny a my jí tímto přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a mnoho seriálových, či filmových postav.

Secret Circle: 6 Burning Questions Answered

29. září 2011 v 22:56 | Véja
Dva týdny utekly od té doby, co jsme poptvé viděl CW show The Secret Circe, které má osvětlit několik temných věcí - například jak přijela Cassie a Adam chtěl "svázat" kruh (někteří z nich dostaly amok z toho, že nebudou mít jednotnou schopnost, někteří byly příjemní spolužácí ve škole). Taky jsme se dozvěděli, že je tu krystal, který pomáhá Dawn a Charlesovi používat kouzla jako "zadní vrátka". Například když oživili mrtvou holku díky svým dovednostem. Ale co další nevyřešené otázky? TVLine nedávno vyzpovídala herce a producenta TSC Andrewa Millera aby našli odpovědi.
PROČ JE ADAM S DIANOU? VYPADÁ TO, ŽE SE TOTÁLNĚ ZAHLEDĚL DO CASSIE
Thomas Dekker řekl: "Když prozkoumáš vztah Adama a Diany, uvidíš,proč jsou spolu, tak dlouho a z jakých důvodů." Dekker řekl,že Cassie přijela do města a okamžitě si vybrala Adama - to je "trochu smutná věc, protože on a Diana jsou spolu štastní, ale je těžké ignorovat to duchovní pouto." Kromě toho by se to mohlo všechno nakonec otočit, jak Dekker radil, "Možná sdílí Diana to duchovní pouto s někým jiným z party?"

Speculation! Is Halloween Coming to The Secret Circle?

28. září 2011 v 11:19 | Dagi
Podle těchto fotek to vypadá, že plánují spuštění Halloweenu do seriálu.
Melissa (Jessica Parker Kennedy) je oblečená jako školačka v oblečení, které je hybridem mezi Hermionou a Britney Spears. Provádí jí tajemný muž s prasečí maskou.

Uvidíme, co nás čeká. Každopádně Halloween by v seriálu nebyl vůbec špatný

Britt Robertson: 'I'm Very Low-Maintenance'

28. září 2011 v 0:17 | Dagi
21-letá herečka nedávno hovořila s Teen Vogue o její typické rutinní kráse. "Jsem velmi nenáročná na údržbu, ale musela jsem si pro tenroktát udělat ofinu" Britt vysvětluje "Nikdy předtím jsem nevypadala tak okouzlující, cítila jsem se jako zcela jiná osoba"

Jeden produkt, který si dává Britt na svůj obličej při serfování je opalovací krém.
"Pro každý den mám ráda přípravky Murad péče o pleť" dodala

Phoebe Tonkin: 'Faye's Not Really Evil'

27. září 2011 v 23:58 | Véja
Hvězdy seriálu The Secret Circle, Phoebe Tonkin a Shelley Henning si to vyšlapují na 2011 Teen Vogue Young Hollywood Party, která se konata v Paramount Studios v pátek večer (23. září) v LA.

Phoebe (22) si nedávno povídala s TVGuide.com o její postavě Faye v nové CW show.

"Není skutečně zlá; ona je jen pomýlená a tlačí na lidi aniž by si uvědomila, že tím ostatním ubližuje. Ale ona se nesnaží nikomu ublížit; ona se jen nudí a ráda používá svou moc," sdělila.

Phoebe dodala také informaci o tom, že bude mít magický souboj s postavou Shelley Henning, Dianou, "Všechny ostatní charaktery nejsou spokojení s jejich mocí a zodpovědní a Faye nerozumí, proč si nikdo neuvědomuje, že jsou to 16ti leté děti s čarodějnou mocí. Jak je to možné, že to není ta nejlepší věc na světě?"
 
 

Reklama

© 2011 THE-SC • Designed by Dagi