Thomas Dekker řekl, že má "SILNOU CHEMII" s Britt Robertson

20. září 2011 v 12:58 | Véja |  News
Tito dva mají mezi sebou velkou chemii až je k neuvěření, že tito dva jsou jen spolupracovníci, ale podle Thomase jeho přátelství s Britt dělá jejich vztah na plátně mnohem uvěřitelnější.

"No, Britt a já jsme už spolu před lety hrály. Já jsem hrál čaroděje a ona hrála dívku uvězněnou v hořícím autě, takže jsme si vlastně naše role znovu zopakovaly," řekl Thomas The TV Addict. "Ale my jsme byli ve styu po celá ta léta a Britt je prostě úžasná. Je to divné, protože já a Britt spolu máme bratrský/sesterský vztah v reálném životě, ale já cítím, že jsme jednou mezi sebou měli velmi silnou chemii před kamerou, kde Shelley Hennig hraje Dianu, mojí přítelknyi, takže nejsme bratr/sestra osobně. My jsme víc - nevím, jak tomu mám říkat - ale před kamerou jsme velmi vyděšení, takže ty věci, co se stanou, jsou divné."

Thomas musí milovat pracování po boku takkových hvězd, co jsou ohromující, ale proniknutím magie do jeho charakteru, se děje je ještě větší napětí. "Musím říct, že když jsem vyrůstal, byl jsem posedlý filmem z 90. let, The Craft," řekl Thomas. ,,Myslím, že to byla ta nejvíc cool věc, kterou jsem kdy viděl."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 THE-SC • Designed by Dagi