Interview with Phoebe Tonkin

21. září 2011 v 19:29 | Véja |  Interviews
V očekávání na čarodějský seriál, kde hraje Britt Robertson jako skromná středoškolská holka, která objeví její magické schopnnosti, jsme si přes telefon popovídali s Phoebe Tonkin, která hraje v seriálu zlou a zákeřnou Faye Chamberlainovou. Popovídali jsme si s australskou herečkou ( která má ale americký prázvuk) o jejím oblíbeném charakteru, potenciální lásce a všech těchto věcí k "The Vampire Diaries."

HC: Hollywood Crush: Víme, že Faye je prvotřídně zlá, ale co víc nám o ní můžeš říct?
Phoebe Tonkin: Faye ije nepředvídatelná. Vážně, není nic co byste od ní mohli očekávat. Faye je holka, která sem a tam udělá něco špatného, jenže pak si uvědomí, že za to může nést následky. Takže si myslím, že právě tohle bude to vzrušující během seriálu, vidět Faye, jak balancuje mezi dobrem a zlem.

HC: Zjistíme, proč má Faye takovou tíhu na svých ramenech?
PT: Ano, určitě. Myslím si, že její vztah k její matce je zajímavý. Jak víte, ztratil svého otce, když byla ještě díte, a jediný rodič, který jí zůstal, je její matka, a jak jste si mohli všimnou v prvním díle, její matka nemá zrovna dobré záměry. A taky, její matka je ředitelkou. Takže Faye využívá k tomu, aby dostala, co chce. Faye není zvyklá na disciplínu. To je jeden z důvodů, proč si myslím, že je Faye taková, jaká je. A další důvod je ten, že jí její ex-přítel zlomil srdce a teď se mu chce Faye pomstít.


HC: Mluví o ex-přítely: Kdy bude mít Faye nějaký milostný zájem?
PT: Myslím si, že Faye potřebuje někoho tak zlého jako je ona. Ale v tuto chvíli je jejím jeiným zájmem její schopnost a tak všechno, takže si myslím, že to je její prioritou právě teď.

HC: Četla jsi knižní sérii L. J. Smith předtím, než si byla součástí natáčení a šla si na konkurz?
PT: Četla jsem knížky při natáčení první epizody. Myslím, že jsme to tak dělali všichni. Je tu fotka toho, jak všichni držíme knížky. [smích] Myslím si, že jsou brilantní. Jsou to vážně dobré knížky pro mladé. Ale jsou tam jiné postavy než postavy na obrazovce a popis postav v textu. Takže já mám si myslím, že postava Faye v knize a v seriálu jsou definitivně odlišné. Jedna věc - což je vážně hloupé - v knize pořád zmiňují to, že má Faye červené nehty, což je jedna z věcí, která v seriálu není. Faye vždy měla červené nehty. Maličkosti, kterou bysme do show dát mohli.¨

HC: Protože obojí, TSC i VD jsou projektem Kevina Williamsona na základě novel od L. J. Smith, je tu hodně srovnání mezi oběma seriály. Co si o tom myslíš?
PT: Myslím, že jo. Obě jsou pod vedením úžasného Kevina. Já jsem začala sledovat "The Vampire Diaries" po té, co jsme dokončili natáčení prvního dílu seriálu. Byla jsem fakt zaujatá natěšená, že následujeme tento super seriál, protože seriál tohoto kalibru je vážně skvělý. Je to prostě tk skvěle zahrané a napsané a sexy a rychlé. Je to skvělá show, na kterou se dá dívat. Myslím, že to je teď jedna z těch lepších show, která je v upířím stylu nebo v jakém koliv teenagerském stylu. Takže ten fakt, že jsme jejich následovníci, je úžasný.

HC: Byla by jsi pro, kdyby se udělala epizoda, kde by sespojilo "Secret Circle" a "Vampire Diaries"?
PT: Já bych to milovala! Potkala jsem Kat Grahama při focenní před pár měsíci. My jsme byli jako, 'To by mohlo být. A potom bys mohla přijít a mohli byste udělat...' Myslím, že Kevin se to snaží udržet jako odlišné světy. Myslím, že spojení těchto epizod by bylo vážně komplikované. Kevin dělá naší shot odlišnou, než je "Vampire Diaries." To jsou rozdílné mytologie.


překlad je náš! kopíruj pouze s naším zdrojem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RM - Lucifer´s Angel RM - Lucifer´s Angel | E-mail | Web | 21. září 2011 v 20:32 | Reagovat

Ona se mi v seriálu líbyla nejvíc, ale taky jsem to od ní čekala, protože jsem byla ráda, že tam bude hrát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 THE-SC • Designed by Dagi